Pasjonuje mnie tworzenie i optymalizacja rozwiązań internetowych i telekomunikacyjnych. Skupiam się na realizacji projektów, które obejmują konfigurację sieci komputerowych, central telefonicznych, telefonów oraz tworzenie zintegrowanych systemów współpracujących z bazami danych, interfejsami API itp. Z entuzjazmem podchodzę do pomagania w tworzeniu witryn internetowych od zakupu domen, poprzez konfigurację serwerów, aż po uruchomienie poczty e-mail.

Jan Filipowski

Moja praktyka obejmuje również rozwijanie aplikacji webowych, które ułatwiają komunikację i integrację z różnorodnymi systemami. Jestem także zaangażowany w projektowanie i administrowanie stronami opartymi na WordPress, włączając w to pomoc w konfiguracji kont użytkowników, Exchange oraz platform Teams, z uwzględnieniem integracji z systemami VOIP.

Dzięki różnorodnym projektom, które miałem okazję realizować – zarówno indywidualnie, jak i współpracując z klientami na platformach takich jak Fiverr, czy UpWork – rozwijam swoje umiejętności i wiedzę, aby wspierać w maksymalnym wykorzystaniu możliwości, jakie oferują nowoczesne technologie internetowe i telekomunikacyjne.